MAGJA – Salon paznokci

Jak często należy powtórzyć zabieg na paznokciach u kosmetyczki ?

Powodów, dla którego kobiety uwielbiają wizyty u kosmetyczki jest naprawdę wiele. Bowiem w tym miejscu mogą liczyć na profesjonalną pielęgnację oraz upiększenie skóry. A, co więcej na nadanie paznokciom odpowiedniego kształtu oraz koloru, dzięki czemu ich wygląd zawsze będzie perfekcyjny.

Modny i stylowy manicure potrafi dodać jeszcze większej atrakcyjności, a także ogromnej pewności siebie. Oczywiście paznokcie to wizytówka każdej kobiety, która mówi o niej naprawdę wiele, dlatego też ważne jest to, aby ich wygląd był estetyczny.

Paznokcie żelowe, akrylowe oraz hybrydowe stały się w ostatnim czasie bardzo popularne, gdyż decydują się na nie kobiety w różnym wieku, zarówno te starsze, jak i również młodsze.
Jak wiadomo, manicure niesie za sobą wiele zalet, jednak poza nimi składa się również z kilku wad, o których warto wiedzieć. Mowa tutaj oczywiście o tym, że osłabia płytkę paznokci, dlatego też nie może być wykonywany przez cały czas. Zaleca się, aby co jakiś czas zrobić sobie krótką przerwę od lakierów, dzięki czemu paznokcie będą mogły się zregenerować.

W większości przypadków wystarczy miesiąc, niemniej jednak jest to kwestia indywidualna. Każda kobieta, która chce mieć ładne i zadbane paznokcie powinna się do tego dostosować, a staną się one przepiękną ozdobą jej dłoni. Z chodzeniem do kosmetyczki nie należy przesadzić, gdyż nie można robić tego zbyt często ani za rzadko, zwłaszcza jeśli chodzi o manicure. Oczywiście nie ma co do tego reguły, ponieważ paznokcie każdej Pani są nieco inne.

Ile trzymają się paznokcie żelowe, a ile hybrydy?

Czy warto robić manicure hybrydowy lub żelowy? Oczywiście, że tak, paznokcie też trzeba co jakiś czas uzupełniać, gdyż po kilku tygodniach pojawiają się odrosty. Niestety nie zawsze jest to możliwe, ponieważ niekiedy stan lakieru nie jest zbyt dobry. W takim przypadku konieczne jest jego ściągnięcie. Dobrze wykonany manicure hybrydowy powinien trzymać się około trzech tygodni.

Jeśli, jednak chodzi o paznokcie żelowe to są one nieco trwalsze, niż hybrydowe, dlatego też mogą utrzymywać się, nawet do miesiąca. Niemniej, jednak w każdym przypadku trzeba o nie odpowiednio dbać, aby jak najdłużej dobrze wyglądały i zachowywały swoje właściwości.

Pytanie, dotyczące tego, jak często chodzić do kosmetyczki na paznokcie nurtuje wiele kobiet, jednakże odpowiedź nie jest oczywista. Niektóre Panie potrzebują częstszych wizyt, a innym wystarczy tylko jedna wizyta w ciągu miesiąca. Kluczowym czynnikiem jest tutaj przede wszystkim rodzaj manicure, a także indywidualne potrzeby kobiety.

Dlaczego warto wykonywać manicure w salonie kosmetycznym?

Udając się do profesjonalnego salonu kosmetycznego, można uzyskać piękny i estetyczny manicure, który przypadnie do gustu każdej kobiecie.

Oddając się w ręce prawdziwych fachowców nie trzeba się niczego obawiać, gdyż paznokcie zostaną wykonane perfekcyjnie. A, co najważniejsze wszystko odbędzie się w odpowiednich warunkach przy użyciu profesjonalnych preparatów, które są bezpieczne dla zdrowia i bardzo skuteczne.

Mimo, że koszt manicure kraków wykonanego w profesjonalnym salonie kosmetycznym jest nieco wyższy, niż w „piwnicy u Tamary”, to jak najbardziej warto skorzystać z usług fachowców, zdrowie jest najważniejsze.

Samodzielnie robienie paznokci w domu wymaga posiadania odpowiedniego sprzętu oraz pewnych umiejętności. Ponadto zajmuje bardzo dużo czasu, dlatego też nie jest odpowiednie dla zabieganych kobiet. Regularne chodzenie do kosmetyczki sprawi, że kobiece paznokcie będą ładne oraz zdrowe.