MAGJA – Salon paznokci

Poznajmy się! Dowiedz się czegoś więcej o naszym zespole!

Zespół MAGJA zasilają doświadczone, zaangażowane stylistki, które są na bieżąco z aktualnymi trendami z dziedziny stylizacji paznokci. Praca każdego salonu manicure opiera się na solidnym filarze, a tworzy go właśnie zespół. Pragniemy zaprezentować bliżej część naszego zespołu. Kim są nasze stylistki? Jakie mają doświadczenie? Skąd czerpią inspiracje?

Patrycja – stylistka paznokci z powołania.

Patrycja ukończyła kosmetologię, podczas której utwierdziła się tylko w przekonaniu, że bardziej od innych aspektów związanych z kosmetyką interesuje ją stylizacja paznokci. Pati jest typem piekielnie zdolnego  samouka. Od najmłodszych lat godziny spędzała na tworzeniu nowych stylizacji na swoich paznokciach, które wykonywała z podbieranych po kryjomu Mamie lakierów. Patrycja ma duszę artystki – kocha malować wzory i jest otwarta na sugestie swoich Klientek. Nasza stylistka ma 5-letnie doświadczenie zawodowe w branży, chociaż „paznokciami” zajmuje się od dziecka.  U Patrycji z pewnością uda Ci się zrealizować swoje najbardziej szalone pazurkowe pomysły, jej perfekcyjny pedicure hybrydowy to istna perła w koronie naszego salonu !

Patrycja nieustannie śledzi poczynania najlepszych, bardzo szybko wprowadza w swój warsztat awangardowe metody i najnowsze techniki. Ma niesłychany talent, determinację i powołanie, każdy dzień to nieustanna praca i rozwój. Od najmłodszych lat kocha malować paznokcie i jest trwała w pięciu się na szczyt swoich marzeń. Przekuła pasję w zawód!

Daria – miłośniczka perfekcyjnego manicure.

Daria może pochwalić się 7-letnim doświadczeniem w stylizacji paznokci, któremu towarzyszyło nieustanne zwiększanie swoich kompetencji. Jest również absolwentką wielu prestiżowych kursów stylizacji paznokci zarówno w Polsce, jak i za granicą. Jest doskonale przygotowana do wykonywania takich usług, jak np.: manicure klasyczny, manicure hybrydowy i przedłużania paznokci, wielbicielka art-frenchu. Jeśli pragniesz prawdziwego dzieła sztuki na swojej dłoni – zapisz się do Darii! Kocha malować wzory – zarówno te abstrakcyjne, jak i proste, klasyczne dla miłośniczek minimalizmu.

Jak zaczęła się jej podróż przez świat stylizacji paznokci? Jak udało się jej w końcu osiąść w prawdopodobnie topowym salonie manicure w Krakowie? Otóż manicure-bakcylem zaraziła ją jej Mama, która nie dość, że sama ma zawsze perfekcyjny manicure (co Daria pamięta od dziecka), nauczyła ją dbania o dłonie. Daria kocha szczerych ludzi i jest wyjątkowo pracowita – z pewnością wyjdziesz od niej zadowolona nie tylko z powodu pięknego manicure.

Ewa – „weteranka” kursów, łowczyni certyfikatów.

Od niedawna, najlepszy salon stylizacji paznokci w Krakowie, czyli nasze szeregi, zasila Ewa. To stylistka, która nie boi się odważnych rozwiązań. Jeśli marzy Ci się zwariowany, perfekcyjnie wykonany manicure hybrydowy to dzięki Ewie z pewnością spełnisz swoje marzenia. Ewa uważa, zresztą słusznie, że stylizacja paznokci jest prawdziwą sztuką, artystyczna dusza. Od zawsze kochała różnego rodzaju precyzyjne zajęcia plastyczne. Podczas poszukiwań swojego miejsca w życiu odważyła się połączyć swoją pasję do artyzmu z pracą. Ewa kocha oryginalność, nieprzeciętność i piękno. Jeśli marzysz o kwiatach, owocach, motylach i innych wzorach do złudzenia przypominających fotografie – zapisz się do Ewy!

Wiele ukończonych szkoleń ze stylizacji paznokci to super fundament i mega wiedza do powierzenia Twoich dłoni w ręce Ewy, profesjonalistka przez duże P! Jeśli planujesz piękny manicure na zimę – zapisz się do Ewy – certyfikat „Zimowy Mix Zdobień” oczywiście również zdobyty.

Wiele naszych zadowolonych Klientek twierdzi, że wykonujemy najlepsze paznokcie w Krakowie. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy zespół tworzą ludzie. Cieszymy się, że możemy współpracować z tak aktywnymi, zaangażowanymi i zdeterminowanymi, silnymi kobietami, które spełniają się w swoim zawodzie. Jesteśmy pewni, że nasza „artystyczna” atmosfera, w której każdy z nas po prostu kocha to, co robi, udzieli się i Wam!