MAGJA – Salon paznokci

Szukasz inspiracji? Sprawdź nas na Instagramie – @MAGJA.paznokcie.krakow!

Każda z kobiet ma swój indywidualny gust, który najczęściej odzwierciedla jej charakter. Nietrudno zatem sobie wyobrazić, że przychodząc do salonu manicure, nie potrafisz się zdecydować na „TĘ” stylizację. Problem stanowi nie tylko wybór koloru, ale również zdobień, długości i kształtu paznokci. Dobra stylistka paznokci umie rozpoznawać potrzeby swoich Klientek. Wie jak dopasować kształt paznokcia, aby wysmuklić dłonie i przede wszystkim wie, co jest teraz na topie w branży. Ale czy to oznacza, że Ty masz być w tyle z najnowszymi, najgorętszymi trendami manicure i pedicure?

Nowa „Biblia” pazurkowa – zajrzyj na @magja.paznokcie.krakow

Z pewnością kojarzysz Annę Wintour i jej kultową „Biblię Mody”, w której gromadzone są najświeższe nowości z branży, które są inspiracją dla tworzenia legendarnego Vogue. Co sezon, a nawet miesiąc, panuje inny trend. Ci, którzy chcą podążać za modą i być „trendy” muszą po prostu wiedzieć „co w trawie piszczy”. To właśnie dlatego ekskluzywne magazyny modowe, takie jak Vogue, czy konkurencyjny Elle są prawdziwym must have każdej kobiety, która chce być na bieżąco z branżą fashion i beuty. W świecie manicure jest podobnie jak w branży modowej!

Ten sam przykład dotyczy stylizacji paznokci. Aby mieć nie tylko perfekcyjne (bo o to zadba wyłącznie stylistka z MAGJI), ale również najmodniejsze paznokcie – po prostu warto wiedzieć, co jest obecnie modne i na topie. Mamy dobrą wiadomość – poza najlepszym manicure w Krakowie, chcemy również uchylić rąbka tajemnicy i na bieżąco dzielić się naszymi najnowszymi, mistrzowskimi stylizacjami. Specjalnie dla Ciebie otwieramy firmowy profil na Instagramie, dzięki któremu będziesz mogła nie tylko śledzić najnowsze trendy, ale również podziwiać i inspirować się stylizacjami innych Klientek MAGJI. Usługa w naszym salonie jest odpłatna, ale szeroki przekrój naszych najpiękniejszych inspiracji i stylizacji otrzymasz za darmo!

Najlepszy manicure w Krakowie teraz na Instagramie!

Gwarantujemy, że w salonie MAGJA, poza najlepszym manicure w Krakowie możesz otrzymać również potężną dawkę wiedzy o najnowszych trendach i inspiracjach w manicure i pedicure. Niestety nie wszystkie propozycje da się opisać podczas wizyty – nie ma nic lepszego niż wizualizacja pracy stylistek w postaci katalogu zdjęć. Dzięki profilowi @magja.paznokcie.krakow nie tylko zobaczysz dokładniej inne propozycje, ale być może, odważysz się następnym razem zaszaleć z najgorętszymi w tym sezonie stylizacjami?

Przeglądając katalog wykonanych prac na Instagramie, najlepszego salonu Manicure w Krakowie, możesz na spokojnie zastanowić się nad tym, co tak naprawdę Ci się podoba a na co nie chcesz lub nie możesz się zdecydować. Myślisz, że Twój biurowy dress code nie zezwala na manicure inny niż klasyczny? Błąd! Przed następną wizytą zerknij na @ magja.paznokcie.krakow – znajdziesz tam nie tylko „zwariowane” i odważne propozycje, ale również całkiem sporo przykładów manicure klasycznego z nutką oryginalności, która przełamie rutynę.