MAGJA – Salon paznokci

Jak często chodzić na paznokcie do kosmetyczki?

Powodów, dla którego kobiety uwielbiają wizyty u kosmetyczki jest naprawdę wiele. Bowiem w tym miejscu mogą liczyć na profesjonalną pielęgnację oraz upiększenie skóry. A, co więcej na nadanie paznokciom odpowiedniego kształtu oraz koloru, dzięki czemu ich wygląd zawsze będzie perfekcyjny.

Modny i stylowy manicure potrafi dodać jeszcze większej atrakcyjności, a także ogromnej pewności siebie. Oczywiście paznokcie to wizytówka każdej kobiety, która mówi o niej naprawdę wiele, dlatego też ważne jest to, aby ich wygląd był estetyczny.

Paznokcie żelowe, akrylowe oraz hybrydowe stały się w ostatnim czasie bardzo popularne, gdyż decydują się na nie kobiety w różnym wieku, zarówno te starsze, jak i również młodsze.

Ile trzymają się paznokcie żelowe, a ile hybrydy?

Czy warto robić manicure hybrydowy lub żelowy? Oczywiście, że tak, paznokcie też trzeba co jakiś czas uzupełniać, gdyż po kilku tygodniach pojawiają się odrosty. Niestety nie zawsze jest to możliwe, ponieważ niekiedy stan lakieru nie jest zbyt dobry. W takim przypadku konieczne jest jego ściągnięcie. Dobrze wykonany manicure hybrydowy powinien trzymać się około trzech tygodni.

Jeśli, jednak chodzi o paznokcie żelowe to są one trwalsze, niż hybrydowe, dlatego też mogą utrzymywać się, nawet do miesiąca. Niemniej, jednak w każdym przypadku trzeba o nie odpowiednio dbać, aby jak najdłużej dobrze wyglądały i zachowywały swoje właściwości.

Pytanie, dotyczące tego, jak często chodzić do kosmetyczki na paznokcie nurtuje wiele kobiet, jednakże odpowiedź nie jest oczywista. Nie które Panie potrzebują częstszych wizyt, a innym wystarczy tylko jedna wizyta w ciągu miesiąca.

Kluczowym czynnikiem jest tutaj przede wszystkim rodzaj manicure Kraków, a także indywidualne potrzeby kobiety.

Dlaczego warto wykonywać manicure w salonie kosmetycznym?

Udając się do profesjonalnego salonu kosmetycznego, można uzyskać piękny i estetyczny manicure, który przypadnie do gustu każdej kobiecie.

Oddając się w ręce prawdziwych fachowców nie trzeba się niczego obawiać, gdyż paznokcie zostaną dobrze wykonane. A, co najważniejsze wszystko odbędzie się w odpowiednich warunkach oraz przy użyciu profesjonalnych preparatów, które są bezpieczne dla zdrowia i bardzo skuteczne.

Mimo, że koszt manicure wykonanego w salonie kosmetycznym nie należy do najniższych to i tak warto skorzystać z jego usług. Samodzielnie robienie paznokci w domu wymaga posiadania odpowiedniego sprzętu oraz umiejętności.

Ponadto zajmuje bardzo dużo czasu, dlatego też nie jest odpowiednie dla zabieganych kobiet. Regularne chodzenie do kosmetyczki sprawi, że kobiece paznokcie będą piękne oraz zdrowe.

Paznokciowe inspiracje, czyli najgorętsze trendy modowe na wiosnę?

Wraz z rozpoczęciem pierwszych tygodni wiosny, kobiety zaczynają szukać paznokciowych inspiracji, dzięki którym dobrze wpasują się w jej klimat.

Zatem, jakie modne paznokcie 2022 wybrać? Otóż w tym roku pomysłów na manicure jest naprawdę wiele, a wszystkie z nich zaskakują pomysłowością, a zarazem niesamowitym pięknem. Niemniej, jednak na pierwszym miejscu pojawiają się takie odcienie, jak butelkowa zieleń, czerwień, wiśnia, a także złoto. Są to najgorętsze trendy modowe w paznokciach na wiosenną porę roku.

Paznokciowe inspiracje łączą w sobie minimalistyczne wzory, jak i również błyszczący french. Poza tym stawiają na wyraziste kolory, które znakomicie podkreślają kobiece dłonie. Oczywiście w tym sezonie nie zabraknie również perłowych paznokci, które ponownie powracają do mody.

Manicure na wiosnę, może być nie tylko bardzo rzucający się w oczy, ale i również nieco bardziej neutralny, gdyż taka propozycja jest również stylowa.