MAGJA – Salon paznokci

Odliczanie do Sylwestra – gdzie wykonać najlepsze paznokcie w Krakowie?

Błyszcząca i efektowna sukienka to nie jedyny sposób na doskonały wygląd na nadchodzącego Sylwestra. „Z sylwestrową stylizacją paznokci można zaszaleć” – to dość nieoryginalne sformułowanie, które rokrocznie przewija się na wszystkich blogach w czasopismach i stronach dla kobiet. Jak zatem stworzyć idealny i stylowy manicure, który będzie doskonałym i oryginalnym uzupełnieniem Twojej garderoby i z którym bez problemu i faux pas pojawisz się następnego dnia w biurze?

Po pierwsze – gdzie?

Gdzie wykonać bezpiecznie i profesjonalnie paznokcie hybrydowe – Kraków? Pierwszym i zarazem najważniejszym aspektem, od którego w dużej mierze jest uzależnione zadowolenie z wykonanej usługi jest miejsce, w którym planuje się wykonać sylwestrowy manicure. Kraków, podobnie jak inne większe miasta Polski może poszczycić się co najmniej kilkudziesięcioma salonami, w których wykonuje się manicure, a także ogromnej liczbie amatorek, które chętnie wykonają usługę za ułamek rynkowej ceny. Warto jednak pamiętać, że korzystanie z miejsc nieprofesjonalnych, może w najlepszym razie skończyć się niedopracowanymi nietrwałym manicure’em, a w gorszych przypadkach – uszkodzeniem pyłki paznokcia i ryzykiem zarażenia się poważnymi chorobami (np. HCV).  Gdzie zatem bezpiecznie, dokładnie i profesjonalnie wykonać najlepsze paznokcie? Kraków ma kilka godnych polecenia salonów, jednym z nich jest właśnie MAGJA – lider stylizacji paznokci.

Po drugie – jak?

Co będzie modne w tym roku?

W tym roku, na blogach i Instagramie profesjonalistek z całego świata, w propozycjach na nadchodzącego Sylwestra najczęściej powiela się jeden motyw – metaliczny manicure. Szczególnie modne są błyszczące wariacje klasycznego frencha, w których końcówka płytki (księżyc) ma mocniejszy kolor, a cały paznokieć jest pokryty metalicznym, błyszczącym jak tafla lustra lakierem. Z mody nie wychodzą również nieco bardziej klasyczne propozycje np. paznokcie beżowe, nude lub po prostu jednokolorowe (np. pod kolor dodatków lub sukienki) z brokatową, połyskującą końcówką. Dla odważnych kobiet, które swój temperament lubią przenosić na stylizacje paznokci i nie boją się zwracać na siebie uwagi otoczenia – polecane są różnego rodzaju grafiki typu mikro painting np. z liczbą 2020 i dowolnym napisem. Tak naprawdę, jeśli chodzi o najmodniejszą stylizację – nie ma na nią gotowego wzorca. W dniu wizyty w salonie warto zasięgnąć porady profesjonalistki i wspólnie ustalić co będzie najlepiej pasowało do charakteru imprezy, indywidualnych oczekiwań i sylwestrowej kreacji. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby Nowy Rok powitać z klasyczną czerwienią perfekcyjnie poprowadzoną pod skórki – właśnie to może być Twój najlepszy manicure. Kraków w Sylwestra organizuje wiele imprez, eleganckich bali, bankietów i innych miejsc, w których mieszkańcy mogą pożegnać stary rok – tak jak lubią. Dlatego planując najlepszy manicure w Krakowie – już teraz warto rezerwować wizyty.

Po trzecie – kiedy?

Kiedy najlepiej zgłosić się na wizytę?

Jeśli planuje się wykonanie atrakcyjnego i bezpiecznego manicure w profesjonalnym, krakowskim salonie – warto umówić się na wizytę nawet na początku grudnia. Sprawdzone miejsca, co roku są oblegane przez Klientki, które marzą o dopracowanym i trwałym manicure. Pozostawienie rezerwacji na ostatnią chwilę może skutkować  komunikatem o braku miejsc i zaburzyć plan przygotowania do Sylwestra. Manicure hybrydowy można spokojnie wykonać nawet na tydzień przed wielkim wyjściem – jeśli wybiera się sprawdzone miejsca – można mnie gwarancję, że paznokcie wytrzymają do północy w nienaruszonym stanie.

Jak widać, najbardziej istotnym elementem, który świadczy o udanym i satysfakcjonującym sylwestrowym manicure’em jest to, gdzie wykonuje się usługę. Profesjonalny salon, oprócz gwarancji bezpieczeństwa, oferuje również usługę doradczą – doświadczone stylistki z pewnością pomogą w wybraniu perfekcyjnego wzoru, który precyzją i projektem zachwyci otoczenie.

MAGJA– najlepsze paznokcie w centrum Krakowa!